AHŞAP EV - 150 m2 - İSTANBUL

AHŞAP EV - 150 m2 - İSTANBUL
AHŞAP EV - 150 m2 - İSTANBUL AHŞAP EV - 150 m2 - İSTANBUL AHŞAP EV - 150 m2 - İSTANBUL
Ürün Kodu: AH - 001
Stok Durumu: Out Of Stock
Fiyat: 2.865.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

Adınız Soyadınız:   

E-mail Adresiniz:    

Telefon:                    

Ürün Adı :                 

Mesajınız :            

Hayatınızın geri kalanını sağlıklı bir yaşamla mı geçirmek istiyorsunuz, işte size fırsat. Yeşillikler içerisinde kendinizi bir masal dünyasında hissedeceğiniz bir ahşap ev .

Sabah kalktığınızda çam kokusunu burnunuza çekerek, doğal nem oranıyla en sağlıklı şekilde uyanmayı sizde hak ediyorsunuz. Bu Ahşap evimiz 150 m2 olup, 90 m2 iç alan 60 m2 dış alan olarak planlanmıştır.

Ahşap evlerimiz, 3 kategoriye ayrılır. Ahşap evler,kütük evler, bungalovlar. Ahşap evler; ahşap karkas üzerine lambri kaplama olarak yapılan ahşap yapı sistemleridir. Ahşap duvar panellerinde, isteğe taşıyıcı ahşap karkas içerisinde ısı yalıtım malzemeleri, iç ve dış kaplamalarında ahşap lambri kullanılır. 

Evlerimizin belli bir ebat m2 altında olan ve genellikle ahşap otel odası veya ahşap prefabrik şeklinde tasarlanan ufak yapılardır. Kütük evler ve ağaç evler ; büyük ağaç tomruk evlerdir. Kütle olarak ağaçlardan elde edilen kare veya yuvarlak kütük ağaçlardan veya tomruklardan yapılır.  Ahşap ev fiyatlarımız evin m2 ve oda bölme sayısına göre + ağaç kalitesine göre değişmektedir.

İSTENİLEN YERE VE ÖLÇÜYE GÖRE,   PROJELENDİRİLİR VE ÜRETİMİ YAPILIR.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:AZRA AHŞAP EV - KÜTÜK EV - BAHÇE MOBİLYA © 2024
Altyapı: OpenCart-TR